Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz montażu pomp ciepła, systemów klimatyzacyjnych oraz rekuperacji do lokali mieszkalnych i użytkowych. Ponadto, oferujemy profesjonalny serwis pomp ciepła oraz klimatyzacji – po pierwsze urządzeń nowych (montowanych w miejscu wskazanym przez Klienta), po drugie urządzeń nie objętych gwarancją producenta.

ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Rekuperacja Katowice Sosnowiec – współpracuje z dostawcami renomowanych światowych marek tj. Samsung, Haier, Daikin, Fuji, LG, dodatkowo Hisense, Rotenso, Sinclair, Gree, Aux i wielu innych. Niemniej, możliwy jest montaż pompy ciepła, klimatyzacji i rekuperacji dostarczonej przez Klienta, po dokładnym sprawdzeniu jej parametrów oraz aktualnego stanu technicznego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy ciepła, klimatyzatory i rekuperatory rożnej mocy. Na życzenie Klienta proponujemy pompy ciepła, klimatyzatory i rekuperatory wyposażone moduł WI-FI do obsługi przez telefon komórkowy. Rozwiązanie to jest niezwykle przydatne, gdyż umożliwia uzyskanie zadanej temperatury w pom]\ ieszczeniu z dowolnego miejsca na świecie.

Atr Klima Logo