Pompy ciepła ATR Klima Sosnowiec

POMPY
CIEPŁA
SOSNOWIEC

DARMOWA WYCENA

ATR Klima – Pompy Ciepła
Montaż, Instalacje CO i C.W.U Sosnowiec

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz montażu pomp ciepła, systemów klimatyzacyjnych oraz rekuperacji do lokali mieszkalnych i użytkowych. Ponadto, oferujemy profesjonalny serwis pomp ciepła oraz klimatyzacji – po pierwsze urządzeń nowych (montowanych w miejscu wskazanym przez Klienta), po drugie urządzeń nie objętych gwarancją producenta.

ATR Klima – Pompy Ciepła, Rekuperacja, Klimatyzacja Katowice Sosnowiec – współpracuje z dostawcami znanych światowych marek takich jak Samsung, Haier, Daikin, Fuji, LG, a także Hisense, Rotenso, Sinclair, Gree, Aux i wieloma innymi.

W naszej ofercie można znaleźć pompy ciepła, klimatyzatory i rekuperatory o różnej wydajności. Na życzenie klienta oferujemy pompy ciepła, klimatyzatory i rekuperatory wyposażone w moduł WI-FI do współpracy z telefonem komórkowym. Rozwiązanie to jest bardzo przydatne, gdyż pozwala uzyskać zadaną temperaturę w pomieszczeniu z dowolnego miejsca na świecie.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i oferujemy optymalne rozwiązania, biorąc pod uwagę warunki techniczne i potrzeby. Innymi słowy zawsze dążymy do pełnej satysfakcji naszych Klientów. Co najważniejsze, posiadamy certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Gwarantujemy wykonanie usług zgodnie z wytycznymi branżowymi i producentów.

JAKĄ KLIMĘ
WYBRAĆ?

JAKĄ REKUPERACJĘ
WYBRAĆ?

Bezpłatna wycena z dojazdem
oraz serwis gwarancyjny

ATR Klima – Pompy Ciepła Klimatyzatory Sosnowiec Katowice – oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru pompy ciepła, klimatyzatora czy systemu rekuperacji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wstępną wycenę możemy dokonać zdalnie na podstawie przesłanych przez Klienta zdjęć (e-mail, MMS, Messenger, WhatsUp). Przed montażem pompy ciepła zapoznajemy się z bilansem cieplnym budynku, dzięki czemu możemy wybrać najlepsze rozwiązanie spełniające potrzeby Klienta. Jeżeli jest to instalacja wentylacji mechanicznej wraz z rekuperatorem wykonujemy analizę potrzeb wentylacyjnych budynku.

Dodatkowo udzielamy gwarancji aż do 5 lat na zamontowany sprzęt (posiadamy certyfikaty producentów). Działamy na terenie województwa Śląskiego: Katowice, Sosnowiec, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Będzin, Mysłowice, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Bielsko-Biała i innych miejscowości. Dodatkowo po wcześniejszym uzgodnieniu wszystkich warunków z Klientem świadczymy usługi także na terenie pozostałych województw.

Atr Klima Logo